Strony

Premiery w kinach


Premiera (Polska): 15 kwiecień 2016 r.
Opis: Po inwazji kosmitów nastolatka poszukuje zaginionego brata, który prawdopodobnie został porwany przez obcych.

Zwiastun: 
 Premiera (świat): 1 lutego 2016 r.


Premiera (Polska): 4 marca 2016 r.
Opis: Jakub przyjeżdża na tajemniczą wyspę, by odkryć prawdę o dziwnym domu, w którym mieszkał jego dziadek.


Premiera (Polska): 11 marca 2016 r.
Opis: Powieść opowiada o perypetiach miłosnych sióstr Bennett, podczas gdy w hrabstwie Hertfordshire wylęgają się zombie. Z tego też powodu regiment brytyjskiej armii zamiast na wojnę z Napoleonem trafiają do hrabstwa, by zwalczyć falę szkodników nie mających tyle dżentelmeńskiej przyzwoitości, by pozostać spokojnymi trupami na lokalnych cmentarzach.

Premiera (świat): 18 marca 2016 r.
Opis: Beatrice i Tobias wyruszają w świat poza ogrodzenie miasta. Wkrótce zostają zabrani do aresztu przez tajemniczą agencję.

Premiera (świat): 18 listopada 2016 r.

Premiera (świat) 9 grudzień 2016 r.
Opis książki: Punktem wyjścia jest burza śnieżna, która w Wigilię kompletnie zasypuje miasteczko Gracetown. Na tle lśniących białych zasp pięknie prezentują się prezenty przewiązane wstążeczkami i kolorowe światełka połyskujące w nocy wśród wirujących płatków śniegu.
Śnieżyca zamienia małe górskie miasteczko w prawdziwie romantyczne ustronie. A przynajmniej tak się wydaje... Bo przecież przedzieranie się z unieruchomionego pociągu przez mroźne pustkowia zazwyczaj nie kończy się upojnym pocałunkiem z czarującym nieznajomym. I nikt nie oczekuje, że dzięki wyprawie przez metrowe zaspy do Waffle House uda się odkryć uczucie do wieloletniej przyjaciółki. Albo że powrót prawdziwej miłości rozpocznie się od nieprzyzwoicie wczesnej porannej zmiany w Starbucksie. Jednak w śnieżną noc, kiedy działa magia Świąt, zdarzyć może się wszystko…

 

The Maze Runner: The Death Cure

Premiera (świat): 26 stycznia 2017 r.
Opis: Thomas wyrusza na misję w celu znalezienia lekarstwa zwalczającego śmiertelną chorobę. 
 
Premiera (świat): czerwiec 2017 r.
Opis: Beatrice i Tobias walczą o zakończenie autorytarnych rządów agencji genetycznej w Stanach Zjednoczonych.

Premiera (świat): 15 listopada 2018 r.

Premiera (świat): 19 listopada 2020 r.
Premiera: 30 marca 2018 roku (świat)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku/Czytelniczko!
Cieszę się, że dotarliście aż tutaj i mam nadzieję, że Wam się podoba :D A skoro już tu zajrzałeś/aś zostaw proszę po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło przeczytać każdy i postaram się odpowiedzieć na wszystkie. Będą one także świetną zachętą do dalszej pracy :D. A jeśli masz jakieś pytanie - nie bój się go zadać ;)
Grace Holloway