Strony

20 września 2012

"Czerwień rubinu" film

W sieci pojawił się zwiastun filmu niemieckiej produkcji na podstawie książki "Czerwień Rubinu" Kerstin Gier. Premiera filmu odbędzie się w Niemczech 14 marca 2013 roku. 

O co chodzi w książce: Pewnego dnia piętnastoletnia Gwen odkrywa, że jest posiadaczką genu podróży w czasie - niespodziewanie przemieszcza się o sto lat wstecz. Okazuje się, że nie jest jedynym podróżnikiem - istnieje całe tajne bractwo, zajmujące się kontrolą dwunastu podróżników w czasie - Gwen jest ostatnim z nich. Szybko odkrywa, że jednym z nich jest bardzo atrakcyjny dziewiętnastolatek: Gideon. Ale zakochiwanie się nie hjest takie proste gdy skacze się tam i z powrotem i gdy trzeba wypełnić niebezpieczną misję w XVIII wieku.

Główna obsada:
Gwendolyn Shepherd - Maria Ehrich
Gideon de Villiers - Jannis Niewöhner
Charlotte Montrose - Laura Berlin
Leslie Hay - Jennifer Lotsi
Lucy Montrose - Josefine Preuß
Paul de Villiers - Florian Bartholomäi
James - Kostja Ullmann
Grace Shepherd - Veronica Ferres
Mr. Whitman - Johannes von Matuschka    

Trailer filmu (z angielskimi napisami):

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku/Czytelniczko!
Cieszę się, że dotarliście aż tutaj i mam nadzieję, że Wam się podoba :D A skoro już tu zajrzałeś/aś zostaw proszę po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło przeczytać każdy i postaram się odpowiedzieć na wszystkie. Będą one także świetną zachętą do dalszej pracy :D. A jeśli masz jakieś pytanie - nie bój się go zadać ;)
Grace Holloway