Strony

11 września 2013

Film "Miasto Popiołów" nie powstanie?

Studio Constantin Film opóźnia produkcję filmu "Miasto Popiołów", kolejnej części w serii "Dary Anioła", możliwe, że w ogóle on nie powstanie. Te informacje zostały podane niespełna tydzień przed rozpoczęciem zdjęć. Po trzech tygodniach w kinach na całym świecie, budżet wynosi 60 milionów $. Constantin Film poinformowało, że decyzja została podjęta z ogromnym trudem. I tak samo będzie z powrotem do ekranizacji, ze względu na to, że aktorzy grające główne role, mają także inne zobowiązania.

Ja osobiście nie mogę w to uwierzyć ;( Ten film był jedną z lepszych ekranizacji w ostatnim czasie i nie chcą zrobić drugiej części, a niektóre, naprawdę kiepskie, są przeciągane na siłę (taki "Zmierzch", czy "Pamiętniki wampirów", które powoli zaczynają być mało interesujące).

TU znajdziecie trochę więcej informacji, ale w języku angielskim.

1 komentarz:

  1. Wypowiedź Cassandry Clare (autorki powieści): http://cassandraclare.tumblr.com/post/60943496157/city-of-ashes-delay

    OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku/Czytelniczko!
Cieszę się, że dotarliście aż tutaj i mam nadzieję, że Wam się podoba :D A skoro już tu zajrzałeś/aś zostaw proszę po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło przeczytać każdy i postaram się odpowiedzieć na wszystkie. Będą one także świetną zachętą do dalszej pracy :D. A jeśli masz jakieś pytanie - nie bój się go zadać ;)
Grace Holloway