Strony

31 maja 2015

Colleen Hoover - Szukając Kopciuszka

Spędzili razem zaledwie godzinę. Daniel nie zna jej imienia i... nie widział jej twarzy. Przekonuje samego siebie, że miłość od pierwszego wejrzenia zdarza się tylko w baśniach. Jednak rok później wciąż pamięta oszałamiające uczucie, jakie wzbudziła w nim tajemnicza dziewczyna, która uciekła i więcej się nie pojawiła.

Gdy Daniel poznaje pociągającą, trochę szaloną Six, czuje, że może zacząć nowy rozdział. Jednak Dean Holder każe mu trzymać się od Six, przyjaciółki Sky, z daleka...

Po przeczytaniu "Hopeless" i "Losing Hope" bardzo polubiłam tych bohaterów, więc gdy pojawiła się możliwość aby ponownie się z nimi spotkać, nie mogłam odmówić.

Tym razem mamy okazję poznać lepiej Daniela – najlepszego przyjaciela Holdera i ogromnego kobieciarza. Autorka na początku wraca do zawartej w "Losing Hope" jego historii o tajemniczej dziewczynie, Kopciuszku, którą spotkał dwa razy w schowku podczas piątej lekcji. Szkoda, że nie dowiadujemy się o Six trochę więcej, bo została opisana tak jak w "Hopeless" - jako nastolatka o zwariowanym humorze.

Czytając "Szukając Kopciuszka" przez cały czas nie potrafiłam usunąć uśmiechu ze swojej twarzy. Humor zawarty w nowelce jest naprawdę świetny. Uwielbiam tę autorkę za jej styl i lekkość z jaką pisze, aż chce się czytać. Można znaleźć podobieństwa do historii miłości Sky i Holdera. Ta historyjka nie zawiera większych problemów (no może oprócz jednego, ale został on potraktowany bardzo pobieżnie), jest to po prostu opowieść o miłości od pierwszego wejrzenia.

Moja ocena: 5/6

Tytuł: Szukając Kopciuszka
Tytuł oryginalny: Finding Cinderella
Seria: Hopeless #2.5
Autor: Colleen Hoover
Premiera: 4.02.2015r.
Ilość stron: ---
Wydawca: Wydawnictwo Otwarte/Moondrive
Cena: 17,90 zł
Dostępne tylko w formie e-booka.

Hopeless | Losing Hope | Szukając Kopciuszka (dodatek)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku/Czytelniczko!
Cieszę się, że dotarliście aż tutaj i mam nadzieję, że Wam się podoba :D A skoro już tu zajrzałeś/aś zostaw proszę po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło przeczytać każdy i postaram się odpowiedzieć na wszystkie. Będą one także świetną zachętą do dalszej pracy :D. A jeśli masz jakieś pytanie - nie bój się go zadać ;)
Grace Holloway