Strony

22 września 2014

Premiera serialu "Morganville: The Series"

Znana jest przybliżona premiera serialu na podstawie serii „Wampiry z Morgnaville” autorstwa Rachel Caine. Na oficjalnym fanpage’u pojawiła się informacja, że mamy wyczekiwać pierwszego odcinka pod koniec października, czyli już za miesiąc. Serial będzie dostępny we wszystkich krajach, a dodatkowo ekipa pracuje nad wprowadzeniem napisów w wielu językach.
Na ekranie zobaczymy: Amber Benson (Buffy. Postrach wampirów), Roberta Picardo (Mentalista), Lindsey Seidel (Throwing Stones), Bena Easter (After Life), Haileigh Todd (Locked) i Jordana Tanner Farris (Higher Mission). Seria produkowana jest przez Pen Ultimate Productions, Loud Pictures, Felicię Day oraz współzałożycielkę Geek & Sundry – Sheri Bryant.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku/Czytelniczko!
Cieszę się, że dotarliście aż tutaj i mam nadzieję, że Wam się podoba :D A skoro już tu zajrzałeś/aś zostaw proszę po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło przeczytać każdy i postaram się odpowiedzieć na wszystkie. Będą one także świetną zachętą do dalszej pracy :D. A jeśli masz jakieś pytanie - nie bój się go zadać ;)
Grace Holloway