Strony

01 marca 2015

Podsumowanie lutego

W lutym, gdy skończyła się sesja, miałam prawie trzy tygodnie na czytanie, więc sobie zaszalałam, a co. Do biblioteki była nowa dostawa książek, więc było co czytać i do tej pory jest ;). Tak jak sobie obiecałam zaczęłam kończyć serie, które kiedyś tam rozpoczęłam i z różnych przyczyn pozostawiłam, ale oczywiście zaczęłam też nowe. W tym miesiącu było wiele ciekawych premier, po które mam nadzieję, szybko sięgnę.


 
Luty w liczbach:
Ilość przeczytanych książek: 13
Ilość przeczytanych stron: 4964
Ilość stron przeczytanych w ciągu dnia: ~177

4 komentarze:

 1. Niesamowite, wspaniały wynik! Ja miałam ~2.5 tygodnia wolnego po sesji, ale przeczytałam tylko (?) 6 książek, w tym dość opasłe "Ogniem i mieczem" :) Gratuluję i życzę powodzenia w dalszym czytaniu (a także studiach)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 6 to i tak dużo :D Ciekawe jak będzie u mnie w marcu, bo zajęcia od rana do wieczora i jak znajdę czas na czytanie to będzie cud, a co dopiero na napisanie recenzji i wrzucenie jej na bloga :(

   Usuń
 2. Świetny wynik. :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku/Czytelniczko!
Cieszę się, że dotarliście aż tutaj i mam nadzieję, że Wam się podoba :D A skoro już tu zajrzałeś/aś zostaw proszę po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło przeczytać każdy i postaram się odpowiedzieć na wszystkie. Będą one także świetną zachętą do dalszej pracy :D. A jeśli masz jakieś pytanie - nie bój się go zadać ;)
Grace Holloway