Strony

01 marca 2015

Sony Pictures nabyło prawa do "Breaking Sky" Cori McCarthy

Sony Pictures nabyło prawa filmowe do nadchodzącej powieści młodzieżowej z gatunku sci-fi “Breaking Sky,” autorstwa Cori McCarthy. Za produkcję będzie odpowiadał Barry Josephson („Kości”).


O książce:
Największą nadzieją dla Ameryki jest elita nastoletnich pilotów z United Star Academy. Chase Harcourt jest jedną z dwóch pilotów wybranych do latania eksperymentalnymi odrzutowcami „Streaker” w roku 2048. Chase jest twarda i ma zdumiewający refleks, ale niewielu wie, o jej bólu i samotności z przeszłości, lub o mrocznym sekrecie jej ojca. Gdy świat chyli się ku wojnie, pojawiają się pęknięcia, które otwierają Chase drogę do poznania tajemnic wojskowych. Na dokładkę pojawia się trzeci Streaker, który jak ona jest młody i dorównuje jej zarówno na ziemi jak i w przestworzach. Chase może nie dogadywać się z innymi, ale by uratować swój kraj, musi powierzyć swoje życie w ręce konkurencji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku/Czytelniczko!
Cieszę się, że dotarliście aż tutaj i mam nadzieję, że Wam się podoba :D A skoro już tu zajrzałeś/aś zostaw proszę po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło przeczytać każdy i postaram się odpowiedzieć na wszystkie. Będą one także świetną zachętą do dalszej pracy :D. A jeśli masz jakieś pytanie - nie bój się go zadać ;)
Grace Holloway