Strony

27 sierpnia 2014

"Oddech nocy" Lesley Livingston jako serial

Trylogia młodzieżowa "Oddech nocy" Lesley Livingston zostanie zamieniona w serial telewizyjny. Prawa do ekranizacji powieści zakupiło Shaftesbury Films. 

Życie siedemnastoletniej Kelley kręci się wokół teatru. Już niebawem premiera "Snu nocy letniej" Szekspira, w którym dziewczyna, zrządzeniem losu, dostała rolę Tytanii, władczyni elfów... Nim jednak uniesie się kurtyna, Kelley pozna kogoś, kto na zawsze zmieni jej życie. Sonny Flannery jest podrzutkiem, śmiertelnym dzieckiem wychowanym przez Faerie. Wraz dwunastoma podobnymi sobie istotami Sonny czuwa nad bezpieczeństwem bramy łączącej światy śmiertelników i elfów. W niektóre noce w roku granice między rzeczywistościami zacierają się w niebezpieczny sposób... Dwie rasy nieśmiertelnych nieustająco balansują na krawędzi wojny, a dwór Unseelie, posunie się do każdego podstępu, by tylko wedrzeć się do świata ludzi. 

Czytaliście? Cieszycie się z tego?

3 komentarze:

 1. O. Kto wie, może odniesie sukces "Gry o Tron". Zobaczę, co to będzie

  http://zakurzone-stronice.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwsza dwa tomy mam na półce od dawna, ale jakoś nie miałam okazji przeczytać... Może serial - o ile faktycznie powstanie - jakoś mnie zmotywuje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hm, książek nie czytałam, chociaż przez chwilę miałam na nie ochotę, ale z tego co widzę, to trzecia część się nie pokazała u nas, więc raczej sobie serię odpuszczę. A serial? Może się skuszę, w oczekiwaniu na kolejny sezon czegoś, co ubóstwiam?

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku/Czytelniczko!
Cieszę się, że dotarliście aż tutaj i mam nadzieję, że Wam się podoba :D A skoro już tu zajrzałeś/aś zostaw proszę po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło przeczytać każdy i postaram się odpowiedzieć na wszystkie. Będą one także świetną zachętą do dalszej pracy :D. A jeśli masz jakieś pytanie - nie bój się go zadać ;)
Grace Holloway