Strony

07 października 2014

Powstaną książki na podstawie serialu "The Originals"

Fani „Pamiętników wampirów” na pewno doskonale poznali już pokrewny serial dotyczący Klausa i jego rodziny. Serial „The Originals” bądź co bądź nie zdobył jeszcze tak wielu fanów jak „Pamiętniki”, ale Julie Plec – producentka – znalazła na to sposób. Powstaną książki z uniwersum „The Originals”, a dokładniej trylogia (jak nie więcej).The Originals: The Rise”: Przybywając do Nowego Orleanu w roku 1722, rodzeństwo Pierwotnych ma nadzieję na ucieczkę od swojej niebezpiecznej przeszłości. Ale kiedy Klaus zakochuje się w nieodpowiedniej kobiecie, Elijah zaczyna szukać domu, który mogliby nazwać swoim własnym, a Rebekah infiltruje obóz ludzkich żołnierzy w poszukiwaniu sprzymierzeńców. Cała trójka wplątuje się w ciąg zdarzeń, które może sprawić, że ich nowe życie zacznie się rozpadać.
 


The Originals: The Loss”: Klaus, Elijah i Rebekah w końcu zdobyli kontrolę nad Nowym Orleanem, odbierając ją czarownicom i wilkołakom, które kiedyś nazywały Nowy Orlean swoim domem – ale żeby zdobyć jedną rzecz, której pożąda najbardziej ze wszystkich, Klaus musi zaufać czarownicy posiadającej niesamowitą moc uwolnienia jego rodziny od ciążącej na nich odwiecznej klątwie.

The Originals: The Resurrection”: Rodzeństwo Michaelsonów jest zdeterminowane, aby Nowy Orlean był ich raz na zawsze. Ale biorąc pod uwagę miłość Elijah i pięknej czarownicy, a także Rebekę, która podąża za kluczem do nieśmiertelności swojej rodziny, oraz to, że stery są w rękach Klaussa… i jego pragnienie zemsty i władzy, to wszystko może zakłócić rodzinne dobro.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku/Czytelniczko!
Cieszę się, że dotarliście aż tutaj i mam nadzieję, że Wam się podoba :D A skoro już tu zajrzałeś/aś zostaw proszę po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło przeczytać każdy i postaram się odpowiedzieć na wszystkie. Będą one także świetną zachętą do dalszej pracy :D. A jeśli masz jakieś pytanie - nie bój się go zadać ;)
Grace Holloway