Strony

01 października 2014

"Zmierzch" powróci na ekrany kin

Uwaga fani Zmierzchu, Wasza saga powraca. Lionsgate ogłosiło kampanię “The Storytellers – New Creative Voices of The Twilight Saga!”. Co to oznacza?
Że zobaczymy krótkie filmy oparte na powieści Stephenie Meyer, z całym błogosławieństwem ze strony autorki. Nie wiadomo jeszcze dokładnie, kto zajmie się tym projektem pod względem filmowym, ale brane są pod uwagę gwiazdy takie jak Kate Winslet, reżyserka „Zmierzchu” Catherine Hardwicke, nieśmiertelna Bella Swan, czyli Kristen Stewart, zwyciężczyni Academy Award Octavia Spencer czy też współtwórczyni „Krainy lodu” – Jennifer Lee. Wiadomo jedynie, że kampania ma się zakończyć wyborem przynajmniej pięciu kobiet odpowiedzialnych za ten projekt filmowy.Zastanawiam się czy się śmiać czy płakać... Ale chyba obie te rzeczy będą dobre...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku/Czytelniczko!
Cieszę się, że dotarliście aż tutaj i mam nadzieję, że Wam się podoba :D A skoro już tu zajrzałeś/aś zostaw proszę po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło przeczytać każdy i postaram się odpowiedzieć na wszystkie. Będą one także świetną zachętą do dalszej pracy :D. A jeśli masz jakieś pytanie - nie bój się go zadać ;)
Grace Holloway