Strony

07 października 2014

Powieść "A Girl Called Fearless" jako serial

Universal Cable Productions wybrało książkę Catherine Linki na swój najnowszy projekt. Szczegóły zaadaptowania „A Girl Called Fearless” na serial telewizyjny nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że za produkcję będą odpowiadać: Amy Baer z Gidden Media, Peter Donaldson z Donaldson Media & Consulting, R.D. Robb i Brad Luff z Station 3 Entertainment.

Avie Reveare prowadzi normalne życie uprzywilejowanej nastolatki dorastając w L.A., a przynajmniej tak normalne jak może być życie dziewczyny w tych czasach.
Po tym, jak syntetyczny hormon znajdujący się w wołowinie zabił 50 milionów amerykańskich kobiet 10 lat temu, tylko młode dziewczyny, stare kobiety, mężczyźni i chłopcy pozostali, aby poukładać pozostałe kawałki.
Groźba śmierci należy do przeszłości, ale ojcowie wciąż boją się o bezpieczeństwo swoich córek, a Ruch Paternalistów, który miał „chronić” młode kobiety, podejmuje decyzje za nie. Jak wszystkie jej przyjaciółki, Avie wciąż rozpacza po utracie matki, ale marzy również o college’u, miłości i o tym, co zrobi ze swoim życiem. Kiedy jej ojciec „podpisuje umowę” dotyczącą jej małżeństwa z bogatym, starszym mężczyzną, aby ratować swoją upadającą firmę, jej życie nagle zbiega się do dwóch wyborów: albo utknie w małżeństwie z politykiem, albo ucieknie. Jej wieloletni przyjaciel, student rewolucyjny Yates, zachęca ją do ucieczki wzdłuż granic Canady, aby odzyskać wolność. W miarę jak ich przyjaźń przeradza się w namiętność, decyzja ucieczki staje się coraz cięższa. Ucieczka jest niezwykle ryzykowna i istnieje możliwość, że Avie już nigdy więcej nie zobaczy Yatesa. Ale pozostanie tam gdzie jest, może oznaczać śmierć.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku/Czytelniczko!
Cieszę się, że dotarliście aż tutaj i mam nadzieję, że Wam się podoba :D A skoro już tu zajrzałeś/aś zostaw proszę po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło przeczytać każdy i postaram się odpowiedzieć na wszystkie. Będą one także świetną zachętą do dalszej pracy :D. A jeśli masz jakieś pytanie - nie bój się go zadać ;)
Grace Holloway