Strony

18 listopada 2014

Kolejna książka Gayle Forman zostanie zekranizowana

Universal Options nabyło prawa do zekranizowania powieści Gayle Forman „Just One Day” oraz „Just One Year”. Z racji tego, że obie książki to historia miłosna Allyson i Willema, ale druga z nich jest raczej jedynie towarzyszem pierwszej, gdyż tylko rozszerza ich historię, prawdopodobnie powstanie z nich jeden film. Produkcją zajmie się Fake Empire, z Josh’em Schwartz’em i Stephanie Savage na czele.

Życie Allyson Healey jest niczym jej walizka – upakowane, zaplanowane, uporządkowane… Aż do czasu, gdy podczas ostatniego dnia swojej trzytygodniowej podróży po Europie, którą sprawiła sobie tuż po ukończeniu szkoły, spotyka Willema. Beztroskiego, wędrującego aktora. Willem jest wszystkim tym, czym ona nie jest. A kiedy prosi ją, aby porzuciła swoje plany i pojechała z nim do Paryża, Allyson się zgadza. Ta jakże niepodobna do niej decyzja, doprowadza do dnia ryzykownego romansu, wyzwolenia i intymności: 24 godziny, które zmienią życie Allyson.


1 komentarz:

Drogi Czytelniku/Czytelniczko!
Cieszę się, że dotarliście aż tutaj i mam nadzieję, że Wam się podoba :D A skoro już tu zajrzałeś/aś zostaw proszę po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło przeczytać każdy i postaram się odpowiedzieć na wszystkie. Będą one także świetną zachętą do dalszej pracy :D. A jeśli masz jakieś pytanie - nie bój się go zadać ;)
Grace Holloway