Strony

02 listopada 2014

Podsumowanie października

Październik był dość wyczerpującym miesiącem. Zaczęłam studia, więc na początku musiałam zapoznać się z tymi wszystkimi zasadami, rozeznać się w otoczeniu i od samego początku zacząć się sporo uczyć, a szczególnie historii, więc czasu na czytanie i oglądanie filmów oraz seriali było mało, ale trochę się go znalazło.

Do mojej biblioteczki skromnie dołączyła jedna pozycja „Piąta fala. Bezkresne morze” Yanceya oraz na półkę z filmami „Igrzyska Śmierci: W pierścieniu ognia” zakupione w Biedronce za jedyne 9,99.

Mam nadzieję, że przyszły miesiąc będzie bardziej obfity. Chciałabym się wybrać do kina na trzecią część „Igrzysk Śmierci”, a także zakupić parę ciekawych pozycji. W moim ukochanym Dedalusie znalazłam kilka pozycji, które chciałam przeczytać już od długiego czasu, a mianowicie „Piękny kraj” Alana Averilla, „Blask” Amy Kathleen Ryan oraz „Pomiędzy” Tamary Hudson. Polecacie te powieści czy raczej odradzacie?

Październik w liczbach:
Ilość przeczytanych książek: 8
Ilość stron przeczytanych razem: 3067

2 komentarze:

  1. 8 przeczytanych książek - całkiem nieźle jak na pierwszy miesiąc studiów ;) Życzę sukcesów, zarówno naukowych jak i czytelniczych :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję :) dobrze, że szybko się uczę, więc mam więcej czasu na czytanie :D

      Usuń

Drogi Czytelniku/Czytelniczko!
Cieszę się, że dotarliście aż tutaj i mam nadzieję, że Wam się podoba :D A skoro już tu zajrzałeś/aś zostaw proszę po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło przeczytać każdy i postaram się odpowiedzieć na wszystkie. Będą one także świetną zachętą do dalszej pracy :D. A jeśli masz jakieś pytanie - nie bój się go zadać ;)
Grace Holloway