Strony

15 listopada 2014

Powstanie serial na podstawie kolejnej książki Sary Shepard

Marlene King została producentem wykonawczym „The Perfectionists”. Tak, to prawda – kolejna powieść Sary Shepard zostanie przeniesiona na mały ekran. Marlene King miała swój udział w tworzeniu serialu PLL, a teraz również będzie nadzorować powstawanie scenariusza. Obecnie wszystko jest we wczesnym stadium rozwoju, ale wiadomo, że za serial będą odpowiadać Alloy Entertainment i Warner Horizon TV.

Opis książki:

W Beacon Heights w Washingtonie, pięć dziewczyn – Ava, Caitlin, Mackenzie, Julie i Parker – wiedzą, że nie trzeba być dobrym, aby być idealnym. Początkowo dziewczyny myślą, że nie mają ze sobą nic wspólnego, dopóki nie wychodzi na jaw, że wszystkie nienawidzą Nolana Hotchkissa, który zrobił świństwo każdej z nich. W ich głowach rodzi się znakomity plan zabicia go – oczywiście jest to tylko hipotetyczne morderstwo. To tylko taki żart… jednak Nolan wkrótce jest faktycznie martwy, a zginął w sposób, które one zaplanowały. Tylko… że one tego nie zrobiły. A dopóki nie znajdą prawdziwego mordercy, ich idealne życia mogą się rozpaść.

2 komentarze:

  1. Jak dla mnie nic specjalnego ta historia. Widać, że ta sama autorka co PLL;P

    pokolenie-zaczytanych

    OdpowiedzUsuń
  2. Brzmi średnio, ale pewnie to samo powiedziałabym o PLL, gdybym przeczytała tylko opis, a przecież serial jest całkiem niezły :)

    OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku/Czytelniczko!
Cieszę się, że dotarliście aż tutaj i mam nadzieję, że Wam się podoba :D A skoro już tu zajrzałeś/aś zostaw proszę po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło przeczytać każdy i postaram się odpowiedzieć na wszystkie. Będą one także świetną zachętą do dalszej pracy :D. A jeśli masz jakieś pytanie - nie bój się go zadać ;)
Grace Holloway