Strony

11 lutego 2015

Aż sześć nowych filmów o bohaterach z sagi "Zmierzch"

W ramach projektu "The Storytellers: New Voices of Twilight Saga" zostało wyłonionych sześć scenariuszy, które zostaną zrealizowane w formie krótkometrażowych filmów. Każdy z nich musiał przedstawiać losy bohaterów przedstawionych w książce "The Twilight Saga: The Official Illustrated Guide". Postawiony został także wymóg, aby akcja zgłoszonych historii poprzedzała przyjazd Belli (Kristen Stewart) do Forks.

Scenariusze zostały wybrane przez Stephanie Meyer, autorkę sagi "Zmierzch", Lionsgate, Women In Film, Facebook i Volvo. Teraz organizatorzy konkursu stoją przed zadaniem wyboru reżyserów wyłonionych scenariuszy. Wynikiem przedsięwzięcia ma być sześć filmów, które mają trwać od 5 do 10 minut. Produkcje będą udostępnione na Facebooku.

Konkurs był skierowany do kobiet. Autorki nadesłanych prac musiały skończyć 13 lat. Ze scenariuszami, które przeszły selekcję można zapoznać się na stronie tongal.com.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku/Czytelniczko!
Cieszę się, że dotarliście aż tutaj i mam nadzieję, że Wam się podoba :D A skoro już tu zajrzałeś/aś zostaw proszę po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło przeczytać każdy i postaram się odpowiedzieć na wszystkie. Będą one także świetną zachętą do dalszej pracy :D. A jeśli masz jakieś pytanie - nie bój się go zadać ;)
Grace Holloway