Strony

08 lutego 2015

Ekranizacja "Panic" Lauren Oliver i jej premiera w Polsce

Lauren Oliver sama stworzy scenariusz dla filmowej adaptacji „Panic”. Za produkcję odpowiedzialne są Maradith Fenkel i Chloe Yellin.

Opis książki: Panika rozpoczęła się jak wiele innych rzeczy w Carp, 12-tysięcznym miasteczku w szczerym polu – było lato i nie było nic innego do roboty.
Heather nigdy nie myślała, że będzie rywalizować w Panice, legendarnej grze dla absolwentów, gdzie stawki są wysokie, a nagroda jeszcze wyższa. Nigdy nie myślała o sobie jako nieustraszonej, osobie, która będzie walczyć, by się wyróżnić. Ale gdy odnajduje coś o co warto walczyć, odkrywa, że jest odważniejsza niż kiedykolwiek myślała.
Dodge nigdy nie bał się Paniki. Jest pewien, że jego sekret będzie go napędzał i koniec końców zapewni mu zwycięstwo. Ale nie wie, że nie jest jedynym, który ma tajemnice. Każdy ma o co grać.

POLSKA PREMIERA KSIĄŻKI „PANIC” ZAPOWIEDZIANA JEST NA LATO 2015 ROKU! Oczywiście za wydanie odpowiada wydawnictwo Otwarte :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku/Czytelniczko!
Cieszę się, że dotarliście aż tutaj i mam nadzieję, że Wam się podoba :D A skoro już tu zajrzałeś/aś zostaw proszę po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło przeczytać każdy i postaram się odpowiedzieć na wszystkie. Będą one także świetną zachętą do dalszej pracy :D. A jeśli masz jakieś pytanie - nie bój się go zadać ;)
Grace Holloway