Strony

23 września 2015

Maisie Williams w filmowej adaptacji „Lasu zębów i rąk”?

Maisie Williams doskonale znana z roli Aryi Stark w „Grze o tron” obecnie prowadzi negocjacje z Kate Maberly odnośnie zagrania w filmowej adaptacji powieści „Las zębów i rąk” Carrie Ryan. Maberly jest oczywiście reżyserem, ale również producentem filmu wraz z Doug Limanem z Hetherwood Productions.

Jestem niesamowicie podekscytowana wkroczeniem do „Lasu” i współpracą z tak cudownie kreatywnymi umysłami jak Douga. Nie możemy się doczekać aż powołamy do życia fantastyczny świat Ryan i jesteśmy zdecydowanie zachwyceni posiadaniem na pokładzie Maisie.” – mówi Maberly.

Źródło: bookgeek.pl

2 komentarze:

 1. Według mnie są ciekawsze książki do ekranizacji. Mam jednak nadzieję, że ekranizacja zmotywuje wydawnictwo do wydania ostatniego tomu tej trylogii. Pozdrawiam :)

  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, że są ciekawsze pozycje do ekranizacji, ale ta i tak mi się podobała, więc będę czekać na film :D Też mam taką nadzieję, że wydadzą ostatni tom dzięki temu :)

   Usuń

Drogi Czytelniku/Czytelniczko!
Cieszę się, że dotarliście aż tutaj i mam nadzieję, że Wam się podoba :D A skoro już tu zajrzałeś/aś zostaw proszę po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło przeczytać każdy i postaram się odpowiedzieć na wszystkie. Będą one także świetną zachętą do dalszej pracy :D. A jeśli masz jakieś pytanie - nie bój się go zadać ;)
Grace Holloway