Strony

16 stycznia 2015

Ekranizacja "The November Criminals"

Ansel Elgort („Gwiazd naszych wina”) i Chloe Grace Moretz („Piąta fala”) zagrają razem w nadchodzącej adaptacji młodzieżowego thrillera “The November Criminals”. Wcielą się w rolę głównych bohaterów, którzy próbują odkryć, kto zamordował ich przyjaciela. Oczywiście nie zabraknie w tym wszystkim wątku miłosnego.


O czym jest książka?
Jako uczeń ostatniej klasy liceum, Addison Schacht ma naprawdę wiele trosk. Dostanie się do college’u, sprzedawanie kolegom narkotyków, skomplikowana relacja z jego najlepszą przyjaciółką (nie dziewczyną!) o imieniu Digger. A teraz może dodać do listy jeszcze jedną rzecz: morderstwo swojego kolegi z klasy, Kevina Broadusa, oraz obsesyjny plan mający na celu znalezienie sprawcy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku/Czytelniczko!
Cieszę się, że dotarliście aż tutaj i mam nadzieję, że Wam się podoba :D A skoro już tu zajrzałeś/aś zostaw proszę po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło przeczytać każdy i postaram się odpowiedzieć na wszystkie. Będą one także świetną zachętą do dalszej pracy :D. A jeśli masz jakieś pytanie - nie bój się go zadać ;)
Grace Holloway