Strony

08 sierpnia 2015

Podsumowanie wywania "Książkowe porządki"

9 lipca w poście (TUTAJ) ogłosiłam, że przyłączam się do wyzwania „Książkowe porządki” zorganizowanym przez Little Decoy z bloga „Znalezione wśród wielu” oraz pokazałam 10 książek zalegających na moich półkach, które w tym czasie muszę przeczytać.I ogłaszam wszem i wobec, że udało mi się podołać całemu wyzwaniu, chociaż pojawiały się problemy, gdyż niektóre książki dosyć ciężko mi się czytało (zwłaszcza opowiadania Kinga z „Czterech pór roku). To niestety nie wszystkie książki jakie mi zalegają na półkach, ale postaram się powoli je czytać.

4 komentarze:

 1. Gratulacje ;)
  Chociaż nie wiem czy byłabym w stanie czytać jakąś książkę na siłę. Jeżeli mi się nie podoba to jej nie przeczytam. Wyjątkiem są szkolne lektury :D
  Pozdrawiam ;*
  http://czytanienaszymzyciem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak nie mogę to przerywam, ostatnio zdarzyło się to z książką "MissJA Survival" Libby Bray - po prostu nie mogłam jej znieść, ale z Kingiem chciałam zobaczyć za co ta powieść jest tak wychwalana.. Lektury to swoją drogą ;D Też ich nigdy znieść nie mogłam :)

   Usuń

Drogi Czytelniku/Czytelniczko!
Cieszę się, że dotarliście aż tutaj i mam nadzieję, że Wam się podoba :D A skoro już tu zajrzałeś/aś zostaw proszę po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło przeczytać każdy i postaram się odpowiedzieć na wszystkie. Będą one także świetną zachętą do dalszej pracy :D. A jeśli masz jakieś pytanie - nie bój się go zadać ;)
Grace Holloway