Strony

20 lipca 2015

Film o Sewerusie Snapie

Kolektyw The Broad Strokes właśnie pracuje nad filmem osadzonym w świecie z książek J.K. Rowling! Bohaterami historii jest pokolenie rodziców Pottera. Film zatytułowano „Severus Snape and The Marauders”, a finansowanie produkcji stało się możliwe dzięki zbiórce na Kickstarterze. Właśnie w sieci pojawił się pierwszy zwiastun projektu. 
 
Ekipa BS dała się już poznać jako autorzy strony Harry Potter Untoldoraz twórcy krótkometrażowego filmu o AlbusieD umbledorze i Grindewaldzie („The Greater Good”).

Akcja nowej produkcji – „Severus Snape and The Marauders” – dzieje się w 1978 roku, kiedy to James Potter kończy Hogwart i razem z grupą przyjaciół – Syriuszem Blackiem, Remusem Lupinem i Peterem Pettigrew– świętuje ten dzień. Wtedy jednak do baru wkracza Severus Snape i James postanawia ostatecznie pokonać swojego rywala.
Premiera „Severus Snape and The Marauders” została zaplanowana na grudzień tego roku. Można mieć nadzieję, że dorośli dziś fani książek J.K. Rowling jeszcze nie raz przygotują ciekawe projekty o bohaterach uniwersum „Harry’ego Pottera”. 

Zwiastun:
 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku/Czytelniczko!
Cieszę się, że dotarliście aż tutaj i mam nadzieję, że Wam się podoba :D A skoro już tu zajrzałeś/aś zostaw proszę po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło przeczytać każdy i postaram się odpowiedzieć na wszystkie. Będą one także świetną zachętą do dalszej pracy :D. A jeśli masz jakieś pytanie - nie bój się go zadać ;)
Grace Holloway