Strony

19 lipca 2015

"Way Down Dark" Jamesa Smythe'a z szansą na ekranizację

Studio 8 nabyło prawa do przeniesienia na ekrany młodzieżowej powieści science-fiction Jamesa Smytha. „Way Down Dark” zostało niedawno wydane w Wielkiej Brytanii i okrzyknięte idealną lekturą dla fanów „Igrzysk Śmierci” i „Niezgodnej”.


O książce:
Jest tylko jedna prawda dotycząca Australii: Walczysz albo umierasz. Zazwyczaj jedno i drugie.
Przodkowie siedemnastoletniej Chan zostawili umierającą Ziemię setki lat temu w poszukiwaniu nowego domu. Nigdy go nie znaleźli.
Jedynym życiem, które zna Chan, jest to pełne przemocy i walki. Próba przetrwania. Ale być może istnieje sposób ucieczki. Aby go znaleźć, Chan musi zagłębić się w ciemność – miejsce pogrzebanych sekretów, dawno zapomnianych kłamstw, porzuconych ciał zmarłych.
Zwykle niezależna i samowystarczalna Chan spuszcza głowę i żyje po cichu, ostrożnie – aby nie zwrócić na siebie uwagi podczas panowania przemocy i nieporządku. Aż do dnia, gdy dokonuje niezwykłego odkrycia – istnieje sposób, aby powrócić na Ziemię. Ale zrobienie tego skieruje na nią uwagę wszystkich fanatyków i morderców kontrolujących życie na pokładzie statku, stawiając ją i wszystkich, których kocha w ogromnym niebezpieczeństwie.
A bezpieczny powrót na Ziemię wcale nie jest taki pewny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku/Czytelniczko!
Cieszę się, że dotarliście aż tutaj i mam nadzieję, że Wam się podoba :D A skoro już tu zajrzałeś/aś zostaw proszę po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło przeczytać każdy i postaram się odpowiedzieć na wszystkie. Będą one także świetną zachętą do dalszej pracy :D. A jeśli masz jakieś pytanie - nie bój się go zadać ;)
Grace Holloway